Rekrutacja na rok szkolny 2018 trwa, zapraszamy!

Słuchacze naszej szkoły uzyskują wysokie rezultaty zdawalności egzaminów zawodowych. Dyrekcja Szkoły gwarantuje ukończenie procesu nauki zgodnie z harmonogramem zajęć. Można bezpłatnie zdobyć ciekawe i przydatne kwalifikacje zawodowe. Posiadamy doświadczoną i służącą pomocą kadrę dydaktyczną.

Jeśli jesteś już Społecznym Inspektorem Pracy, zapisz się do Szkoły Policealnej Technik BHP, która umożliwi Ci doskonałe realizowanie tej funkcji w pracy a jednocześnie uzyskasz kwalifikacje zawodowe przydatne w całej karierze zawodowej.

Ważne – nie musisz za nic płacić!

Przyjmujemy zapisy do naszych szkół – rozpoczęcie nauki luty 2018r.

  • Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
  • Technik Administracji,
  • Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia

Kontakt e-mail: szkola@romaniszyn.com.pl
tel. 67 212 33 75

Szkoła z ponad 17 letnią tradycją, doświadczona i rzetelna kadra pedagogiczna. Bardzo wysoka zdawalność egzaminów zawodowych. Oferujemy zdobycie ciekawego zawodu, wykonywanie zadań BHP jest wymagane w każdej firmie.

Jeżeli posiadasz świadectwo ukończenia szkoły średniej masz szansę na zdobycie ciekawego i praktycznego zawodu. Proszę skontaktuj się z naszą szkołą i przekaż informację swoim znajomym.

tel 67 2123375
szkola@romaniszyn.com.pl

Zapraszam

DYREKTOR – Krzysztof Sokołowski

Zgłoś się i wykorzystaj swoją szansę zdobycia ciekawego zawodu!

Prosimy skontaktować się z naszą szkołą, udzielimy szczegółowych informacji. Kontakt szkola@romaniszyn.com.pl lub telef. 67 2123375,  67 2123375 oraz osobiście w siedzibie szkoły, Piła ul. Różana Droga 1A

Zapraszamy do naszej Szkoły Policealnej BHP także pracowników – społecznych inspektorów pracy, jest to doskonała okazja do podniesienia kwalifikacji.