Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych

przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.

Radosnego, wiosennego nastroju,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego „ALLELUJA”

życzy Dyrektor Szkoły

Krzysztof Sokołowski

Rekrutacja na rok szkolny 2019 trwa, zapraszamy!

Słuchacze naszej szkoły uzyskują wysokie rezultaty zdawalności egzaminów zawodowych. Dyrekcja Szkoły gwarantuje ukończenie procesu nauki zgodnie z harmonogramem zajęć. Można bezpłatnie zdobyć ciekawe i przydatne kwalifikacje zawodowe. Posiadamy doświadczoną i służącą pomocą kadrę dydaktyczną.

Jeśli jesteś już Społecznym Inspektorem Pracy, zapisz się do Szkoły Policealnej Technik BHP, która umożliwi Ci doskonałe realizowanie tej funkcji w pracy a jednocześnie uzyskasz kwalifikacje zawodowe przydatne w całej karierze zawodowej.

Ważne – nie musisz za nic płacić!

Przyjmujemy zapisy do naszych szkół – rozpoczęcie nauki luty 2018r.

  • Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy,
  • Technik Administracji,
  • Technik Ochrony Fizycznej Osób i Mienia

Kontakt e-mail: szkola@romaniszyn.com.pl
tel. 67 212 33 75

Szkoła z ponad 18 letnią tradycją, doświadczona i rzetelna kadra pedagogiczna. Bardzo wysoka zdawalność egzaminów zawodowych. Oferujemy zdobycie ciekawego zawodu, wykonywanie zadań BHP jest wymagane w każdej firmie.

Jeżeli posiadasz świadectwo ukończenia szkoły średniej masz szansę na zdobycie ciekawego i praktycznego zawodu. Proszę skontaktuj się z naszą szkołą i przekaż informację swoim znajomym.

tel 67 2123375
szkola@romaniszyn.com.pl

Zapraszam

DYREKTOR – Krzysztof Sokołowski

Zgłoś się i wykorzystaj swoją szansę zdobycia ciekawego zawodu!

Prosimy skontaktować się z naszą szkołą, udzielimy szczegółowych informacji. Kontakt szkola@romaniszyn.com.pl lub telef. 67 2123375,  67 2123375 oraz osobiście w siedzibie szkoły, Piła ul. Różana Droga 1A

Zapraszamy do naszej Szkoły Policealnej BHP także pracowników – społecznych inspektorów pracy, jest to doskonała okazja do podniesienia kwalifikacji.